Відділ продажу:

+38 (048) 780-55-55

Забудовник:

+38 (048) 234-81-73

Про компанію

Бумбурас Пантелеймон Васильович
Президент компанії
Проценко Олександр Володимирович
Генеральний директор
Бумбурас Василь Пантелеймонович
Технічний директор

Про компанію «Гефест»

Будівельна фірма «Гефест» почала свою діяльність на українському ринку в 1997 році в місті Одесі. Засновник Пантелеймон Васильович Бумбурас оцінив перспективність розвитку цього регіону, його зростаючі потреби в житло і інфраструктурі в сукупності з нестачею будівельних фірм і компаній в регіоні.

Професіоналізм, відданість справі, повагу до суспільства і оточенню, а головне любов до втіленим об’єктів було і є секретом успіху і основною причиною, по якій «Гефест» заслужив довіру і повагу як місцевих, так і іноземних інвесторів і громадськості.

Сьогодні, через 20 років безперервної роботи, будівельна фірма «Гефест» – це синонім якості, стабільності, доброго смаку і швидко розвивається будівельного об’єднання. Торгові та офісні центри, житлові будинки, лікарні, ресторани, навчальні заклади прикрашають вулиці Києва, Одеси, Ялти, Севастополя і Маріуполя.

Будівельна фірма «Гефест» постійно піклується про безперервному поліпшенні якості і контролю на кожній стадії будівельно-монтажних робіт, має власну матеріально-технічну базу виробництва і обробки будматеріалів. А саме: виробництво найвищої якості бетону, виготовлення алюмінієвих вікон і дверей, імпорт і обробка мармуру, виробництво декоративних елементів фасадів, виготовлення металоконструкцій.

Як результат такої стратегії – можливість фірми «Гефест» відповідати складним тимчасовим і технічним вимогам.

Мета нашої компанії – задоволені клієнти і підтримання довіри і поваги споживачів. Її перспектива – створення сильної будівельної організації на міжнародному рівні, що характеризується високою якістю, повагою до навколишнього середовища та соціальних аспектів.

Будуємо, дивлячись в майбутнє!